31.05.2013

Lovely curling Pump Up mascara

Hej:)

   Dzisiaj słów kilka na temat tuszu do rzęs od Lovely. Jak dla mnie jest on najlepszym odkryciem maja! Można powiedzieć, że robi małą konkurencję słynnemu zielonemu tuszu od Wibo :) Cena nie przekracza 10 zł, a efekt porównywalny z tymi z górnej półki.


Od producenta:
 " Mascara podkręcająca i unosząca rzęsy do góry" 

 Moja opinia:
Ma sylikonową szczoteczkę lekko wygiętą, którą  świetnie się sprawdza. Idealnie rozczesuję rzęsy, unosząc je do góry. Mascara ma kolor bardzo mocnej czerni. Maksymalnie wydłuża, co bardzo mnie cieszy, mimo iż moje rzęsy są już naturalnie długie. Niezbyt dobrze pogrubia, więc jeśli ktoś stawia to na pierwszym miejscu- tusz raczej się nie sprawdzi. Plusem jest fakt, że wytrzymuje cały dzień, bez osypywania. Może delikatnie sklejać rzęsy. Bardzo wydajny, jak dla mnie wystarcza naniesienie jednej warstwy. Produkt nie sprawia również problemów przy demakijażu. Jak najbardziej wart swojej ceny, a więc polecam ;)

Ocena 8,5/10





26 komentarzy:

  1. byłaby dobra do moich rzęs :)

    OdpowiedzUsuń
  2. na ten tusz polowałam, gdy było -40% w rossmanie, niestety nie udało mi się go kupić ;/

    OdpowiedzUsuń
  3. Łał faktycznie jest efekt nieziemski:)

    OdpowiedzUsuń
  4. kupiłam go właśnie kilka dni temu 40% taniej. Myślę, że za tak śmieszne pieniądze naprawdę warto go kupić :) faktycznie ciut skleja, ale oprócz tego jest całkiem fajny :)
    a rzęsy jkie dłuuuugie masz! :)

    OdpowiedzUsuń
  5. niezly efekt :) ja niedawno mialam do czynienia z tuszem za ok 145 zl :) i strasznie szalu nie robil :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no tak, moim zdaniem nie opłaca się wydawać tyle za tusz :) Mój limit to ok 30-40 zł :p

      Usuń
  6. Piękne rzęsy! Może i się skuszę na ten tusz? :)
    Mam takie pytanie, ponieważ jesteś zaprawiona już w bojach maskarowych, a ja poszukuję tuszu, który nie wydłuża a pogrubia. Znasz może jakiś dobry? Mam dość długie rzęsy, ale bardzo, bardzo cienkie..

    obserwuję od dawna :)
    mazidla.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  7. przyjaciolke leci za tydz do polski
    robie jej liste z zakupami
    dopisuje ta mascare x

    OdpowiedzUsuń
  8. ja używam Lovely ale w takim jakby morskim opakowaniu, jest świetny :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. też się nad nim zastanawiałam i muszę kupić nst razem :)

      Usuń
  9. Świetny efekt.
    Kiedy moje mascary się skończą postawię na tą.

    OdpowiedzUsuń
  10. rzęsy po tej maskarze wyglądają całkiem ok:)

    OdpowiedzUsuń
  11. Dużo pozytywnych opinii słyszałam od moich koleżanek na temat tej mascary :P
    Gratulacje zostałaś nominowana przeze mnie do nagrody Liebster Blog ! :D
    Więcej tu : http://marcepan94.blogspot.com/2013/06/liebster-po-raz-2.html

    OdpowiedzUsuń
  12. ja go upolowałam właśnie na ostatniej promocji w rossmanie..naoglądałam się efektów, i pomyślałam sobie.. kurcze jak to dobrze, że przestanę wydawać tyle pieniędzy na dobry tusz.. niestety. chyba nie potrafię się nim malować ;( u dołu rzesy wygladaja ładne, ale gore mam sklejona okropnie... juz mialam tyle prob do niego ehhh..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. kurcze, u mnie w sumie wszystko ok,a rzęsy nie są sklejone ;)

      Usuń
  13. szkoda, że nie kupiłam tej maskary...

    OdpowiedzUsuń