5.07.2013

CLINIQUE moisturizing lip colour balsam

Hej :)

  Za oknem mamy kolejny ładny dzień. Mam nadzieję, że do jutra  ta  pogoda się utrzyma, ponieważ wybieram się z chłopakiem na wesele. Już dzisiaj rozmyślam nad jutrzejszym makijażem i jeśli chodzi o usta to wybór najprawdopodobniej padnie na kolorowy balsam do ust od CLINIQUE. Postanowiłam przybliżyć Wam go trochę, ponieważ kosmetyk jest jak najbardziej godny uwagi.

Kolor jaki ja posiadam to 07 super strawberry. Nadaje ustom lekki różowo-czerwony odcień z niewielkim połyskiem. Prezentuje się bardzo ładnie, jednak nie jest on tak intensywny jak w przypadku szminki. Produkt występuje też w dużo intensywniejszych kolorach, które myślę, że będą już porównywalne ze szminkami. Poziom nasycenia możemy sami stopniować. Jest to balsam, a więc dodatkowo nawilża usta, nie podkreślając skórek. Słabo na pigmentowany.
Jest on w formie kredki, czyli bardzo poręczny i łatwy w użytku. Dolna, srebrna końcówka to pokrętło, dzięki któremu możemy wysuwać i wsuwać kredkę. Balsam jest trwały i wytrzymały- spokojnie utrzymuje się kilka godzin. Jak dla mnie wydajny. Niestety nie należy do tanich kosmetyków, mimo to uważam, że jest wart swojej ceny. Nie zauważyłam żadnych minusów, jak dla mnie genialny.
16 komentarzy: