23.12.2013

My room


Hej,

    Wybaczcie mi tak długą przerwę, ale była spowodowana remontem mojego pokoju. Na szczęście udało się wszystko ogarnąć przed Świętami. Pomimo iż mam bardzo mały pokój udało mi się pomieścić wszystko to, co jest dla mnie najważniejsze. Brakuje jeszcze kilku detali, ale na kolejne zakupy wybiorę się po Świętach. Mam dla Was kilka zdjęć :)


Korzystając z okazji, chcę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt:
Przede wszystkim miłości, ponieważ to dzięki niej jesteśmy w pełni szczęśliwymi ludźmi. Dużo zdrowia, uśmiechu i radości. Sukcesów nie tylko w życiu zawodowym ale i tym prywatnym. By Nowy Rok okazał się jeszcze lepszy. Życzę Wam również spełnienia marzeń, motywacji do ich realizacji oraz dużo optymistycznego myślenia. Jak najmniej stresu, złości i tych smutnych chwil, które sprawiają, że mamy wszystkiego dosyć. Tym którzy będą teraz przystępować do matury tak jak ja, to życzę  jak najlepszego jej zdania.  
Kochani czerpcie z życia jak najwięcej, nigdy się nie poddawajcie i spełniajcie swoje pragnienia/marzenia, a przy tym bądźcie szczęśliwymi i w pełni spełnionymi ludźmi.  Karola

15 komentarzy:

 1. przytulny i ładny pokoik :) wesołych świąt :*

  OdpowiedzUsuń
 2. mały ale fajny przytulny i praktyczny ładne akcesoria

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie zagospodarowany pokoik ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny pokoik!:) Wesołych ;**

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się tablica! Zastanawiałam się czy kupić korkową czy magnetyczną i zdecydowałam się na tę drugą. Gdybym wiedziała, że istnieją takie jak ty masz, to z pewnością bym kupiła!
  Wesołych Świąt ;)

  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. te świeczuszki zrobiły na mnie wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny pokój! Oj ile ja bym dała, żebym mogła mieszkać sama w pokoju, anie z siostrą, która strasznie bałagani i nie lubi zmian :( Tak mi się marzą białe akcenty, jak doniczki, ramki i inne, ale ona nie lubi bieli :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam taką latarenkę tylko w kolorze czarnym:)

  OdpowiedzUsuń
 9. ładny pokoik :) wesołych i radosnych świąt :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo przytulnie <3 Zapraszam na nowy post <3

  OdpowiedzUsuń
 11. ładny przytulny pokoik ;)

  OdpowiedzUsuń