30.12.2013

Timotei DRY SHAMPOO
Hej,

Święta przeleciały mi w mgnieniu oka, jednak mimo wszystko jestem wypoczęta i pełna energii by przywitać Nowy Rok. Mam nadzieję, że Wy również znakomicie spędziliście poprzednie dni. Pora postawić sobie nowe plany i cele do zrealizowania w 2014 roku :)

Dzisiaj kilka słów na temat suchego szamponu od Timotei. Produkt jest dobry, jednak nie zaskoczył mnie szczególnie, po jego użyciu mam mieszane uczucia. Porównując go do Isana lub Syoss moim zdaniem wypadł nieco gorzej. Mimo wszystko posiada kilka zalet.Opakowanie jest duże -245 ml, starcza na więcej aplikacji niż w przypadku pozostałych szamponów. Ma bardzo ładny zapach: delikatny i świeży- również moim zdaniem ładniejszy niż Isana czy Syoss. Dodatkowo na włosach nie znać tak dużo białego pyłku. Jednak posiada bardzo duży minus- podczas aplikacji mamy uczucie wilgotnych włosów. Mnie osobiście bardzo to drażni stąd moja niezbyt dobra ocena. Porównywalnie nadaje on również włosom mniejszą objętość, tym samym cały efekt jest gorszy. Co do trwałości to jest bardzo podobna, efekt utrzymuje się kilka godzin. Zapłaciłam za niego w Rossmanie około 12 zł, czyli o kilka złotych więcej od tamtych.
Kolejnym suchym szamponem będzie Batiste, z Waszych opinii myślę, że okaże się on najlepszy. 


Karola

7 komentarzy:

 1. A ja kurcze ciągle nie mogę się przekonać do tych suchych szamponów, mimo ze nieraz sobie powtarzam, że przydałby się taki od czasu do czasu..
  i zapraszam na nową notkę ;) http://agatasamulak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zależy mi na objętości, a uczucie wilgotnych włosów o którym piszesz też by mnie drażniło. Batiste uwielbiam, polecam wersję tropical :D

  OdpowiedzUsuń
 3. I can tell you must ride motorcycles, for me its a huge passion too!
  jeux de avion

  OdpowiedzUsuń
 4. timoitei uzywałam ostatnio z 9 lat temu, tych nowych szamponów już nie miałam okazji...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałam, że na półce z kosmetykami Timotei można znaleźć suchy szampon. Skoro nie potrafię namierzyć Batiste, a Syossa nie darzę zaufaniem, chętnie zainwestuję w zaprezentowany kosmetyk:)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja nie używam suchy szamponów:)

  OdpowiedzUsuń