5.04.2014

Zapachy wiosny

Hej,

Uwielbiam kiedy w moim pokoju ładnie pachnie, odświeżaczy czy zapachowych świeczek używam praktycznie codziennie. Mam swoje cztery ulubione zapachy na wiosnę, których używam na zmianę. Są to dwa odświeżacze oraz dwie świeczki. Każdy z nich jest idealny na poprawę mojego samopoczucia oraz zrelaksowania się.

Pierwszym odświeżaczem jest Ambi pur, który otula mój pokój zapachem BALI SUNSET. Jest piękny, cudowny i zdecydowanie na pierwszym miejscu wśród wszystkich odświeżaczy! Wyczuwam w nim zachód słońca, wakacje oraz najwspanialsze chwile. Zapach relaksuje mnie oraz sprawia, że czuje się lepiej. Jest wyczuwalny bardzo długo. Polecam, około 10-12zł za 300ml- bardzo wydajny.

Na drugim miejscu jest świeczka, którą kupiłam w IKEI. Zapach lodów waniliowych, obłędny! Bardzo intensywny, który mnie uzależnia !:) Zapalam szczególnie wieczorem. Bardzo duża, czas palenia to 40h. Świeczka nawet kiedy nie jest zapalona rozprowadza po pokoju piękny zapach. Cena to około 4zł, a więc OPŁACA SIĘ !

Numerem 3 jest u mnie odświeżacz pokojowy we flakonie o zapachu kwiatu lotosu PAN AROMA. Ładne opakowanie oraz piękny kwiatowy zapach. Wystarczy spryskać kilka razy by poczuć bardzo miłą, intensywną woń w całym pokoju. Zapach znika dużo szybciej niż Ambi pur, jednak i tak jest moim ulubieńcem. Idealnie sprawdza się o poranku oraz w ciągu dnia.

Ostatnim ulubieńcem jest świeczka z biedronki o zapachu magnolii. Jest śliczna, zapach jak i opakowanie trafiło i moje serce. Spisuje się u mnie jako dodatek do pokoju jak i odświeżacz. Zapach intensywny, kwiatowy. 

7 komentarzy: