24.07.2014

Good idea


Cześć,

Mam dla Was kolejny odd, tym razem to co lubię najbardziej, czyli jeansowe spodenki w połączeniu z luźną koszulką. Do tego moje ulubione a zarazem najwygodniejsze buty jakie posiadam.
W okolicach Starego Sącza natknęliśmy się na super plac z altankami i oczkiem wodnym i tym sposobem skusiłam się na kilka zdjęć.
Spodobało mi się pozowanie, a więc takich postów będzie więcej i więcej!. Zdjęcia robi mój chłopak, a więc wybaczcie niektóre ujęcia.

Koszulka- Bershka
Buziaki ♥



16 komentarzy:

  1. Ładnie, pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  2. Jaka to miejscowość dokładnie?

    OdpowiedzUsuń
  3. niestety nie pamiętam :( byłam tam tylko przejazdem.

    OdpowiedzUsuń
  4. zazdroszczę zgrabnych nóg ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. spodenki sama robiłaś?;p bo chyba widziałam takie w Croppie ;))))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. sama i przyznam, że są to moje ulubione jeansowe spodenki. Wykonanie jest banalne a efekt spodenek jak ze sklepu :))

      Usuń
  6. też tam byłam dawno dawno ;p moglas zrobic zdjęcia w tej altanie ;p chyba ze juz jej nie ma ;]]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. altany są tylko wcześniej padało i wszystko było mokre. Poza tym zdjęcia w niebieskiej altance zostawiłam sobie na kolejny raz :)

      Usuń
  7. Miałem tego nie pisać, bo chciałem być nadal cichym obserwatorem, ale postanowiłem w końcu powiedzieć na głos co o Tobie myślę. Śledzę twojego bloga jak i kilka innych i mam nadzieję, że teraz będziesz dodawać tylko takie posty. Ze zdjęciami na którym można Cię zobaczyć w pełnej okazałości. Uwielbiam Cię oglądać i czytać. Dla wielu osób będzie to śmieszne, że chłopak śledzi damskiego bloga o kosmetykach i ubraniach, ale ja robię to ze względu na Ciebie, bo bardzo mi się podobasz i żałuję, że nie mogę Cię zobaczyć na żywo. Masz znakomitą figurę i słodką, miła, przyjazną twarzyczkę.

    Pozdrawiam, Adrian.

    :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że komuś podoba się mój blog i chętnie tutaj zagląda :)
      Nie spodziewałam się, że moje wpisy śledzą także panowie :)

      Pozdrawiam :)

      Usuń
  8. a to tam można wejść to jest otwarte normalnie? a to gdzie byłaś że to tylko trafiłaś przejazdem na to ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czy można tam wchodzić nie wiem. Brama była otwarta więc weszłam :) Sprawy biznesowe ;)

      Usuń
  9. A co Ty na to aby zrobić następny post o tym jak zrobiłaś spodenki?

    OdpowiedzUsuń
  10. Teraz będzie post o butach, kolejny chętnie zrobie o moich diy ;)

    OdpowiedzUsuń