9.08.2015

Pomadka z błyszczykiem Lip Fixation Jane Iredale

 

 

Jest to zdecydowanie najtrwalsza pomadka jakiej używałam do tej pory. Przebiła Cliniqe, Isadora, a nawet Estee lauder. Produkt idealny jeśli szukacie szminki, która bez poprawek utrzyma się na ustach przez bardzo długi czas. Świetnie sprawdza się na większe wyjścia, wesele czy imprezy. 

 

Cena jest bardzo wysoka, ale i jakość oferowanego produktu przebija wszystkie inne. Jest to 2in1, czyli pomadka połączona z błyszczykiem, który dodatkowo zapewnia długotrwały efekt. Na stronie znajdziecie kilka wariantów kolorystycznych, ja skusiłam się na fascination - piękny wiśniowy odcień w połączeniu z delikatnie morelowym błyszczykiem. Muszę wspomnieć również o świetnym waniliowym zapachu, który wydobywa się z wnętrza opakowania. Buteleczka jest podwójna, po oby stronach znajdziemy dwa małe zbiorniczki wraz z gąbeczkami do nakładania. Konsystencja dobrze się rozprowadza, nie smuży. Szminka nie podkreśla suchych skórek, a wręcz przeciwnie - rewelacyjnie nawilża usta. Wiśniowy odcień nakładamy jako pierwszy, czekamy około 1 min po czym nanosimy błyszczyk. Jest to prawidłowa aplikacja, jeśli chcemy aby pomadka była widoczna do 6 godzin od nałożenia. Usta stają się gładkie, rozświetlone i doskonale podkreślone. Błyszczyk nie daje mocnego efektu świecenia, jednak pozostawia po sobie lepiącą się powłoczkę. Mimo to nie ściera się nawet podczas jedzenia. Zabrałam ją również na wakacje i muszę przyznać - spisała się na medal. Podczas całodziennych zabaw w wodzie nie starła się, a kolor pozostał na ustach praktycznie przez cały dzień na kąpieliskach, tak więc kolejnym jej plusem jest wodoodporność. Polecam kobietom, którym przede wszystkim zależy na naprawdę długotrwałym efekcie. Tym, które cenią sobie wygodę, dobre opakowanie oraz praktyczność.

Pomadkę możecie dostać w sklepie internetowym http://www.sklepjaneiredale.pl/, który jest oficjalnym dystrybutorem marki Jane Iredale.

8 komentarzy: