13.11.2015

Delikatne mydło do rąk, Coslys

 

Ostatnią nowością jaka pojawiła się u mnie jest kremowe mydło do mycia rąk. Uwielbiam pięknie pachnące kosmetyki i to właśnie do takich należy. Jakiś czas temu pisałam o kremie do rąk z tej samej serii, który również przypominał zapachem świeżo zerwane jabłko. 

 

Bardzo delikatne, dlatego polecam je dla osób o suchej, popękanej czy wrażliwej skórze. Przynosi ukojenie, lekko nawilża i pozostawia skórę pachnąca. Jedna pompka wystarczy nam do umycia, a więc można powiedzieć, że jest całkiem wydajne. Poręczna buteleczka z dozownikiem zawiera 300 ml płynu. Konsystencja  wodnista, lekko żelowa.

 

Zawiera kojącą wodę kwiatową z wiązówki błotnej oraz bogaty w polifenole ekstrakt z organicznych jabłek, pochodzących z francuskich oranżerii. Testowane dermatologicznie. Przyjazne ciału Ph +/-5,5

 

Chroni dłonie przed przesuszaniem, a więc  będzie fajnie sprawdzało się szczególnie zimą. Oczywiście atutem jest również naturalny, przyjazny skład. Mydło w połączeniu z kremem tworzy świetny duet, oba kosmetyki dobrze się uzupełniają. Taki zestaw świetnie sprawdzi się na prezent ;)

Link: klik5 komentarzy: