20.11.2015

Pomysł na prezent

 

Zbliża się zima, czyli piękny czas kojarzący się nie tylko ze Świętami ale i prezentami. Zapewne dużo osób będzie szukało w sieci inspiracji na prezenty gwiazdkowe lub Mikołaja. Ja dzisiaj przychodzę do Was właśnie z wpisem na ten temat. Chętnie podsunę kilka propozycji, opowiem o ostatnio odkrytym sklepie internetowym.


Dotarła do mnie kilka dni temu paczka od MyGiftDna, ten kto śledzi mnie na instagramie pewnie zna już jej zawartość. Otrzymałam duży kubek Latte z genialnym napisem oraz do zestawu kalendarz na 2016 rok. Już po otwarciu byłam pozytywnie zaskoczona jakością produktów. Kubek jest genialny, w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na stronie czy zdjęciach. Jest duży, solidny, a sam napis dobrze wykonany z obu stron. W sklepie znajdziecie mnóstwo wzorów, napisów itp. Uważam, że kubek to pierwsza, fajna propozycja na prezent. Są również zestawy dla par, czy też przeznaczone specjalnie dla faceta lub kobiet.  Kalendarz z tym samym napisem , świetnie komponuje się z kubkiem. Jest w pięknej oprawie, dostępnej w dwóch kolorach. Mnie spodobała się fioletowa, niebieska bardziej pasuje dla chłopaka. Piękne się prezentuje i posiada dużo miejsca na notatki pod każdym dniem. Zapewne każda dziewczyna byłaby z niego zadowolona. Cena jest wysoka, jednak jakość wynagradza nam to w 100%.

Link do kubka: KLIK
Link do kalendarza: KLIK


Mamy możliwość wyboru kilkunastu wariantów prezentowych. Są plakaty, słoje, portfele czy obrazy. Zaznaczymy również dla kogo przeznaczony jest nasz upominek i automatycznie wybierane są tylko te odpowiednie produkty.

Jeśli chodzi o prezenty dla faceta, spodobał mi się kalendarz oraz jeśli Wasz znajomy lubi trunki - grawerowana karafka. W oko wpadła mi również duża mapa, na której zaznaczamy zwiedzane miejsca. Coś dla mamy - wałki do ciasta z grawerem. Każda Pani domu kochająca wypieki będzie z niego bardzo zadowolona.

Link do strony: klik


8 komentarzy: