18.01.2016

Batony Zmiany Zmiany


Styczeń to zawsze początek zmian, w szczególności wśród kobiet. To czas rachunku sumienia, porzucenia słodyczy i zdecydowanie bycia FIT. Pragniemy spalić to co zbędne, co pozostało nam po zimowym, wieczornym podjadaniu czy Świętach. Nagle siłownie napełniają się zmotywowanymi Paniami, które dążą do idealnej sylwetki. 

No tak... NOWY ROK NOWA JA! ;)


Dzisiaj wpadam do Was z propozycją zdrowych przekąsek, coś na ząb, kiedy nasz organizm domaga się czegoś słodkiego. Jesteśmy przecież zmotywowane i omijamy szerokim łukiem sklepowe półki ze słodyczami. Batony od Zmiany Zmiany  są 100% roślinne, czyli odpowiednie również dla osób na diecie wegańskiej i bezglutenowej. 

Polecam je głównie dla osób, które lubią batony typu musli. Całość czyli orzechy i owoce jest zmielona, a baton występuje w formie sklejonej, lekko gumowej papki. Mamy do wyboru kilka smaków, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wprowadzono również mniejsze przekąski dla naszych dzieci.  Świetna opcja na drugie śniadania! :)


To zdecydowanie bomba energii i metoda na głoda. Odpowiednie dla osób potrzebujących solidnego "kopa", dla tych którzy uwielbiają długie, piesze wyprawy czy maniaków siłowni i sportu. 


Muszę wspomnieć również o świetnych opakowaniach, które rzucają się w oczy.  Mamy do wyboru 6 smaków, mnie osobiście najbardziej zasmakował Aloha oraz Bananowy Urwis. Smaki mogę porównać do proteinowych batonów. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie zasmakują one każdemu, np. tym którzy mają nadzieję na słodkie, owocowe szaleństwo z dodatkiem orzechów czy czekolady. Ich głównym zadaniem jest dostarczenie organizmowi solidnej dawki energii. Zawierają dużą ilość węglowodanów, będą świetne przy wysiłku fizycznym.

"100% naturalnych składników, nie dodajemy cukru, syropów, słodzików, konserwantów, polepszaczy ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. "


Odsyłam na stronę: http://zmianyzmiany.pl2 komentarze: