15.01.2016

Dresslily.com propozycje sukienek


Odkryłam ostatnio kolejny, ciekawy sklep zagraniczny z fajnymi cenami. DressLily to głównie ubrania, gdzie królują sukienki. Jest ich naprawdę mnóstwo. Podzielony jest na kilka kategorii, a więc każdy znajdzie coś dla siebie i na daną okazję. 


Dzisiaj pokażę Wam co mi wpadło w oko i kilka propozycji na kreację weselną czy imprezę. Skupię się głównie na sukienkach, chociaż męska część sklepu podoba mi się chyba bardziej. Genialne koszule, w  bardzo ciekawe wzory, zdecydowanie nie znajdziecie takich w sieciówkach. Na stronie macie kilka kategorii. Nawet sukienki znajdują się w podkategoriach np. koronkowe, na imprezę, długie czy na plażę.  

Jeśli chodzi o zagraniczne sklepy, większość dziewczyn obawia się zbyt dużych kosztów za wysyłkę. Czasem jest tak, że nie płacimy nic. Zawsze przy każdej rzeczy jest umieszczona informacja " " , tzn. że sklep nie dolicza nam kosztów związanych z wysyłką za granicę. Patrzcie dokładnie na oznaczenia :)

Każdy sklep ma również inny czas oczekiwania na przesyłkę, tutaj z tego co czytałam jest to około tydzień. Informacja odnoście dostarczenia powinna pokazać Wam się podczas składania zamównienia. 

Link do sklepu: http://www.dresslily.com


Sukienki na imprezę znajdziecie tutaj  , jest naprawdę  bardzo szeroki wybór. Jedne wzory są tanie, innych zaś cena jest podobna do naszych. W tej kategorii spodobały mi się te modele:

Sukienki na co dzień znajdziecie tutaj, bardzo ciekawe wzory, nawet kilka podobnych widziałam u nas w sklepach, tylko w wyższej cenie. 
Ostatnią damską rzeczą jest dłużysz sweter, przepięknie wyglądaJeśli chodzi o odzież męską, tak jak pisałam w oko rzuciły mi się koszule. 

5 komentarzy: