3.03.2016

Rozdanie ♥


Kochani na moim fanpage na facebooku trwa konkurs, w którym wygrywają aż 3 osoby. Zgłaszać możecie się zarówno tam jak i tutaj. Nagrody sponsoruje firma JP COSMETICS, która prowadzi sklep internetowy pod adresem www.jpkosmetyki.pl. Zasady bardzo proste:

- Udostępnić grafikę konkursową na swoim fb lub na pasku 
bocznym bloga,
- Polubić mój fanpage na fb tutaj
- Polubić fanpage JP COSMETICS tutaj
- Odpowiedzieć na pytanie: "Co sprawia, że czujecie się 
szczęśliwi"
* Dodatkowo być obserwatorem mojego bloga

Nagrody: 
I. Tusz LOREAL VOLUME MILLION LASHES, kredek do oczu Loreal Color Riche Le Khol oraz eyeliner Super Liner Perfect Slim
II. Tusz LOREAL VOLUME MILLION LASHES oraz eyelinera LOREAL SUPER LINER ULTRA PRECISION
III. Loreal Mega Volume Collagene 24H

Wygrywają Panie:
Nagroda nr. 1 : Dorota Odolińska
Nagroda nr. 2 : Joanna Kolibaj
Nagroda nr. 3 (zgłoszenie na blogu) Anita B.
Gratuluję i czekam 3 dni na dane adresowe ! 
Emotikon heart


17 komentarzy:

 1. Świetny konkurs, życzę wszystkim powodzenia! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: Ola S.
  Oba profile na fb lubię jako Ola Szum
  "Co sprawia, że czujecie się szczęśliwi"? Generalnie to robienie wszystkiego, co kocham, oraz szczęście moich najbliższych. Zależy mi na uśmiechu i braku problemów zarówno u mnie, jak i u tych, których kocham. Uwielbiam też posłuchać muzyki, poczytać książkę, wyjść z psem na spacer, spędzić czas z ukochanymi. I to wszystko sprawia, że czuję się szczęśliwa ;)
  Udostępnione: http://zielony-pokoik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako: Alicja Orzechowska
  Lubie oba fp jako: Alicja Orzechowska
  baner: http://lightside-blog.blogspot.com/
  email: alicja259@gmail.com
  odp.:"Co sprawia, że czujecie się szczęśliwi?" Ciężkie pytanie :D Ale chyba najbardziej szczęśliwa jestem wtedy, kiedy uda mi się zrobić wszystkie plany na dany dzień. Wtedy jestem zadowolona, że nie popadłam w prawie rutynowe lenistwo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd etui na iphone

  OdpowiedzUsuń
 5. Skąd etui na iphone

  OdpowiedzUsuń
 6. - Udostępnienie: https://www.facebook.com/anita.barbara.37/posts/421530651378920?pnref=story
  - Lubię oba FB jako Barbara P.
  Przyznam, że nie jestem urodzoną optymistką i był czas, kiedy szczęście pojmowałam jako punkt przed sobą. Ale potem los dał mi niespodziewaną lekcję życia i paradoksalnie, po po pierwszym szoku, zmieniłam swoje nastawienie całkowicie. To się chyba szczęściem w nieszczęściu nazywa. Dziś cieszą mnie drobiazgi, które urosły do rangi wielkich rzeczy. Jestem szczęśliwa, bo mam dużą rodzinę i każdy jej członek jest zdrowy. Może nie jak rybka, ale jednak. Cieszą mnie wspólne chwile i numery telefonów w mojej komórce, które cały czas są czynne. Szczęście dają mi drobiazgi, o które kiedyś się potykałam, ale i tak ich nie dostrzegłam. Małe sukcesy, przyjazne relacje z sąsiadami, odkrycie fajnej strony w internecie, klucz kaczek na niebie, nowe perfumy, laurka od siostrzeńca z wielkim sercem i adnotacją "Dla ćoći. koham"... Oj wiele rzeczy sprawia, że czuję się szczęśliwa. Z pozoru może nie tryskam radością, ale realnie czuję szczęście każdego dnia. I prowokują je błahe powody. Ot choćby fakt, że żyję w zgodzie ze sobą i mam poczucie sterowności nad swoim życiem. Wiem, że los potrafi pokrzyżować plany i są ludzie, którzy tego komfortu nie mają. Wysypiam się we własnym łóżku i co najważniejsze...mam plany na przyszłość. Bycia szczęśliwą oczywiście. A jeśli płaczę to oglądając komedie, albo ze wzruszenia. To wszystko, i wiele innych rzeczy, daje mi szczęście...Choć nie przeczę, że los w trudny dla mnie sposób zwrócił mi uwagę, że ono jest, ale bywa limitowane :)
  Mail: anita.barbara@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako annabellespring1
  Lubię na fb jako Ania Płonka
  e-mail annabellespring1@gmail.com
  Baner http://annabelletestuje.blogspot.com/
  "Co sprawia, że czujecie się szczęśliwi"? Po pierwsze to każdy nowy dzień. Codziennie jak wstaję z łóżka staję w oknie i się uśmiecham. Daje mi to mega energię na cały dzień. A poza tym szczęście odnajduję w codziennych małych czynnościach. I na koniec szczęscie daje mi chwila ciszy w zielonym miejscu chociażby w parku. Po prostu to uwielbiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Baner: http://verierra.blogspot.com/
  Oba fanpage lubię jako Daria Naprawa
  Odpowiedź na pytanie: Szczęście to moim zdaniem moment. Mogłoby się zdawać, że składa się na to masa czynników tj. posiadanie jakiś rzeczy, wyjazdy itp. Moim zdaniem szczęście to obecność innej osoby i zobaczenie jej uśmiechu, dzięki nam. Np. przez prezent czy samo bycie obok niej.
  Obserwuję jako Verierra

  OdpowiedzUsuń
 9. obserwuję jako rudy włos
  FB Kasia S
  baner rudywlos.blogspot.com zakładka banery
  Co sprawia, że czujecie się szczęśliwi? Raczej kto:) Moja druga połowa, którą znalazłam po wielu próbach i latach poszukiwań. Miłość, zrozumienie i akceptacja z jego strony. To dodaje skrzydeł. Każdy dzień z nim sprawia, że mam ochotę żyć, a szczęście aż się ze mnie wylewa. Na dodatek świadomość, że za kilka miesięcy na świat przyjdzie owoc naszej miłości sprawia, że rosną mi skrzydła:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Baner:http://beautybeauty2003.blogspot.com/
  - Lubię Twój FB jako: Beauty .
  - Lubię JP Cosmetics jako: Beauty .
  - Odpowiedzieć na pytanie: Ja czuję się szczęśliwa, gdy mogę spędzić swój dzień z rodziną czy przyjaciółmi. To oni są moim wsparciem, dają mi siłę i energię na każdy dzień. Pomagają w codziennych troskach i zmartwieniach.
  Obserwuję bloga jako Beauty B.

  OdpowiedzUsuń
 11. - Udostępniona grafika konkursowa - http://lynnspassions.blogspot.com/p/bannery.html
  - Lubię Twój fanpage na fb - Lyanna
  - Lubię fanpage JP COSMETICS - Lyanna
  - "Co sprawia, że czuję się szczęśliwa" - wolny dzień, piękna pogoda, możliwość wybrania się na miasto, odwiedzenia ulubionych sklepów, rozpieszczenia się troszeczkę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. - Udostępniam https://www.facebook.com/kl.cbla/posts/1001111139967077
  - Lubię na FB oba fanpage jako Klaudia Ceebula
  - Odpowiedzieć na pytanie: "Co sprawia, że czujecie się
  szczęśliwi" - gdy moje plany idą po mojej myśli
  * Obserwuję jako Klaudia Cebula

  klaudiaannacebula@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako Kinia Ragazza
  Lubię oba na fb jako Ragazza Mi
  Baner na blogu http://ragazza99.blogspot.com/
  Co sprawia że czuję się szczęśliwa? Odpowiedź jest prosta. Moi bliscy. Obecność mojej przyjaciółki, mojego chłopaka, wsparcie ze strony rodziny. Nie ma co się rozpisywać, wystarczy kilka słów i wszystko jest jasne :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: swiaturody159
  Lubię oba profile na FB jako: Świat Urody
  Baner: http://swiaturody159.blogspot.com
  Co sprawia ze czuję się szczęśliwa? Hmm.. Myślę, że nie ma na to pytanie jednoznacznej recepty. Drobnostki codziennego życia sprawiają, że uśmiech pojawia się na mojej na twarzy. Czuję się spełniona kiedy pokonuje napotkane na mojej drodze przeszkody, kiedy mogę dążyć do wyznaczonych przez siebie celów, kiedy osiągam swoje własne sukcesy i oczywiście gdy otrzymuje wsparcie. Jestem szczęśliwa jeśli to szczęście mogę dzielić z najbliższymi. Według mnie najważniejsze w życiu jest zdrowie oraz poczucie ciepła rodzinnego. Kiedy mamy to, to tak naprawdę mamy wszystko. Inne rzeczy zależą już od nas i naszych starań. To one są esencja sprawiającą, ze każdy kolejny dzień można rozpoczynać z pozytywną energia oraz wesołą miną. :)

  OdpowiedzUsuń