3.04.2018

Ale upominek. Sposób na trafiony prezent z grawerem. || Złota bransoletka nieskończoność.


Cześć kochani. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o sklepie internetowym aleupominek.pl, z którym mam okazje współpracować. Jest to strona, na której znajdziecie tysiące propozycji prezentów, na każdą okazję. Może zainspiruję Was również moim prezentem. 


Ale upominek oferuje Nam prezenty personalizowane, co wyróżnia go spośród innych sklepów z gadżetami. Macie możliwość stworzenia własnego, dowolnego napisu na biżuterii, kubkach, portfefu czy innych dostępnych rzeczach. 


Sklep posiada bardzo szeroki wybór, rzeczy podzielona są  na kategorie, zarówno dla Niej jak i dla Niego. Możemy również wybrać okazję np. chrzest, imieniny czy komunia i tam znaleźć coś odpowiedniego. To zdecydowanie bardziej ułatwi Nam wybór. Dodatkowo prezent jest już pięknie zapakowany. Biżuteria posiada szkatułki z możliwością wstawienia własnego, dowolnego napisu bądź cytatu. Mogą być to słowa płynące prosto z Waszego serca, lub cytat który zmotywuje, przywoła jakieś pozytywne wspomnienia. 

Do moich rąk trafiła przepiękna złota bransoletka pr. 585. Przepiękna, bardzo delikatna i subtelna. Właśnie taką biżuterię uwielbiam. Myślę, że spodobała by się każdej dziewczynie z drobnymi dłońmi i uwielbiającymi prostotę. Jak widzicie wybrałam znaczek nieskończoności z wygrawerowaną literką K. Przepięknie prezentuje się zarówno solo jak i w połączeniu z zegarkiem, tworząc fajne połączenie. Prezent został zapakowany w elegancką szkatułkę. 

Link: klik
Strona główna:klik

Koniecznie dajcie znać co myślicie o  grawerowanych prezentach i czy bylibyście zadowoleni właśnie z takiego drobiazgu. 


5 komentarzy: