6.06.2018

Spotkanie blogerek w Nowym Sączu.


Było mi niezmiernie miło uczestniczyć w kolejnym już spotkaniu blogerek w Nowym Sączu. To świetna sprawa poznać osoby o tych samych zainteresowaniach, być w swoim żywiole i móc się w pełni wygadać o kosmetykach i całej strefie "beauty".


Spotkanie odbyło się 19 maja, pewnie większość z Was, którzy obserwują mnie na instagramie, widzieli relację oraz upominki, które ze sobą przywiozłam. Wrzucałam również zdjęcia firm, które odwiedziły Nas w tym dniu i opowiedziały Nam kilka słów o swojej firmie i pasji do tego, co robią. To mega  motywujące ale i miłe widzieć  jak ludzie potrafią zamienić pasje na pracę, tworzą coś prosto z serducha. Spotkanie dało mi bardzo dużo wiedzy na temat kosmetyków naturalnych, dowiedziałam się w jak prosty sposób stworzyć dobry, bez zbędnej chemii produkt. Tego nauczyli Nas właściciele Majru z Nowego Sącza, dzięki którym mogłam stworzyć naturalny dezodorant magnezowy. Kolejnymi gośćmi byli Mydło Stacja oraz Zdrowie w Natury, który z kolei przedstawili nie tylko ofertę sklepu, ale i opowiedzieli własne historię, o tym jak powstały ich firmy oraz co skłoniło ich do podjęcia decyzji o tworzeniu produktów naturalnych. Przed spotkaniem nie miałam pojęcia, że w Nowym Sączu mamy tyle wspaniałych ludzi, którzy tworzą naturalne produkty. Już niebawem na blogu pojawią się pierwsze recenzje. 

Muszę dodać, że dziewczyny bardzo się postarały, stworzyły świetny klimat ale i dały Nam możliwość poznania małych, a "wielkich" firm,  o których wcześniej nawet nie słyszałam. Mam okazję przetestować wiele cudownych kosmetyków, na wszelkie schorzenia skórne, kilka naturalnych mydeł oraz kosmetyków do makijażu.

Oto lista sponsorów spotkania:
kremowo.pl FB IG / liqpharm.pl FB IG / barecare.pl FB IG / naturalme.pl FB IG / loveyourbody.pl FB IG / biolonica.com FBIG / xufas.com FB IG / 4szpaki.pl FB IG / your-pause.com FB IG / hihybrid.pl FB IG / ekozuzu.pl FB IG Colour Caramel FB/mydlostacja.pl FB IG / republikamydla.com FB IG / kej.pl FB / mydlanerewolucje.pl FB IG / majru.com FB IG / bosphaera FB IG / cuccio.pl FB IG / e-zdrowieznatury.pl FB IG / kosmetykiaa.pl FB IG / lavera.com.pl FB
5 komentarzy:

 1. świetne zdjęcia! i ile upominków :D super :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne spotkani i super prezenty

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie było Cię znowu spotkać moja śliczna maleńka :D :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć witam cię bardzo serdecznie w ten piękny niedzielny czerwcowy dzień Fajnie że mogłaś się wyrwać i spotkać się z dziewczynami które mają podobne pasję i zainteresowania do ciebie to jest pewnie bardzo ekscytujące moc przeżyć takie spotkania a więc życzę ci fantastycznego dnia jest super testowanie kosmetyków Pozdrawiam serdecznie


  💁 odnowionaja.blogspot.com

  Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

  Pozdrawiam serdecznie Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku jak dużo ciekawych rzeczy. Super muszą być takie spotkania ;*

  Zapraszam do mnie:
  BLOG

  INSTAGRAM
  )

  OdpowiedzUsuń