7.12.2018

The Scent Woda perfumowana Hemp Care


The Scent stworzył zapach płynący prosto z Natury. Połączenie m.in cytrusów, piżma, jaśminu czy anyżu wywołało mieszankę, którą pokochają nie tylko Panie ale również Panowie. Uniwersalny zapach został wzbogacony o esencje z liści konopi, który nadał mu oryginalnych, rzadko spotykanych nut. 


Perfumy The Scent w pierwszych sekundach są lekko gorzkie, bardziej męskie. Przeważa w nim cytrusowo-ziołowa nuta. Dopiero po kilku minutach zapach rozwija się i wyczuwalna jest  kwiatowa woń. Powoli staje się bardziej słodki, przewija się jaśmin i cytrusy. 

Sam design, piękna klasyczna butelka oraz zapach bardziej przypomina mi męskie perfumy. Są uniwersalne, pasują zarówno do eleganckiego jak i sportowego stylu. Możemy śmiało używać ich po siłowni, czy na wieczorne wyjścia. 

Zapach jest dosyć mocny, ale nie duszący. Idealny na każdą porę roku, poprzez połączenie cytrusów i cięższych nut jakim jest np. piżmo. Perfumy The Scent są trwałe, utrzymują się kilka, a nawet kilkanaście godzin. Wystarczy rozprowadzić na ciało kilka kropli, a zapach będzie intensywny. 

Link do perfum: klik. Polecam zapoznać się jeszcze z innymi kosmetykami linii Hemp Care. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz