24.06.2019

Kryolan, dwa kosmetyczne "pomocniki" makijażowe.Jakiś czas temu w moje ręce wpadły kolejne produkty Kryolan. Uwielbiam tą markę przede wszystkim za świetnie kryjące podkłady i korektory, którymi zakryjecie nie tylko największe zaczerwienienia skóry, lecz także przy odpowiedniej technice- tatuaże. Dzisiaj opowiem Wam o dwóch kosmetykach, które mogą pomoc przy wykonywaniu makijażu.


Kryolan - Make-up Blend  czyli wielofunkcyjny produkt, dzięki któremu możecie zrezygnować z bazy pod podkład, szminkę czy słynnego duraline Inglota. To lekko biały, transparentny płyn, który mieszamy z wybranym kosmetykiem. Ja stosuje go głównie do kółka korektorów  i podkładów Kryolan. Zmienia on ich formułę na bardziej lekką. Efekt po nałożeniu na twarz nie jest już tak mocny. Dzięki niemu możemy nałożyć korektor pod oczy, gdzie skóra jest bardzo delikatna i ciężki korektor może się zważyć i podkreślić suche skórki. Dodatkowo działa jak baza- przedłuża trwałość nałożonych kosmetyków. Twarz staje się gładka. Możecie użyć go również w połączeniu z twardszą szminką aby ją rozcieńczyć, a dzięki temu aplikacja będzie o wiele łatwiejsza i precyzyjniejsza. Sprawdzi się przy tuszu do rzęs, pomadach lub cieniach w kremie.

Kolejnym gadżetem jest Kryolan, Glitter Gel czyli klej do brokatu. Ma bardzo dobrą konsystencje i przyczepność. Trzyma na powiece wszelkie pigmenty, brokaty - nawet na tej najbardziej wymagającej. Jest wodoodporny. Kolejnym plusem jest to, że wydobywa kolor nałożonych na niego produktów. Bardzo mała tubka starczy na długi czas, jest niesamowicie wydajny. Jeśli macie problem z nietrzymaniem się lub ścieraniem podkładu w miejscach gdzie np. dotykają Was skrzydełka okularów (bardzo często spotykane) - wklepcie w to miejsce odrobinę kleju (potraktuj jako bazę).
Link do bazy: klik
Link do żelu: klik

1 komentarz: